Yazılım Hizmetleri

Kurumumuzun esas faaliyet konusu olan Yazılım hizmetleri kapsamında, müşterilerimize özgün, ihtiyaçlarının tam karşılığı olan ve kolay kullanılabilir yazılım çözümleri sunmaktayız.

Bilişim teknolojilerinin hayatımıza girdiği günden buyana yüksek bir çıpayla büyüyen Bilgisayar sistemleri, bizi pek çok yükten, Yazılım Çözümleri ile kurtarır. Yüksek işlem kapasitesine sahip bilgisayarlar, doğru kurgulanmış, hataları ayıklanmış, stabil yazılımlar ile bize kısa sürede belkide yüzlerce yılda yapamayacağımız iş yoğunluğunu omzumuzdan alıyor.

AyStarSoft, bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını değerlendirerek, ihtiyaçlarının tam karşılığı olacak uygulamaların geliştirilmesi, uygulama aşamasına getirilmesi, uygulama safhasında danışmanlık sağlanması ve güncelleme desteği hizmetleri verir. 

Gerek yerel sistem kaynaklı (Exe, Com, v.b.) gerekse İnternet Tabanlı (Php, Asp, Perl, v.b.) uygulama geliştirme çalışmalarımız ile müşterilerimize müstakil, stabil ve uzun soluklu çalışmaya uygun yazılım çözümleri üretiyoruz.

 Yazılım hizmetlerimiz ile bilişim teknolojilerinden azami fayda sağlarsınız.