Sanal Pos Kiralama

AyStarSoft Yazılım Hizmetleri, tüm müteşebbist ve kurumlara fırsat niteliğinde çözümler üretiyor. 

AyStarsoft, ilgili kurumlar ile çözüm ortaklığı programları geliştirerek müşterilerine kolay, mevzuat ve prosedürlerle boğuşmadan anahtar teslimi "Sanal Pos" ödeme alternatifleri sunuyor. 

Şüphesizki E-Ticaretin olmazsa olmazı "Sanal Pos" yani Online Kredi Kartı Ödeme Sistemi dir. Tüketiciler, ürün ve hizmet alacak potansiyel müşteriler, ödemelerini güvenli ve kolay yollardan yapmak isteyerek süreci hızlandırmak ve olabildiğince az zaman harcamak isterler. Ürün satanlar içinde kolaylık ve güvenilirlilik çok önemlidir. 


E-Ticaret Sitelerinin olmazsa olmazı olan Sanal Pos hizmeti, ürün satmak isteyen kurum ve müteşebbistler için pek çok açıdan meşakat arz edebilmektedir. Bununla birlikte bankaların bu alandaki politikalarının oldukça sert olması nedeniyle her işletme bu hizmeti kullanamayabilmektedir.

Bu nedenle müteşebbistler, "Sanal Pos Kiralama", komisyon ile Sanal Pos kullanımı gibi yasal olmayan ve tehlikeli alternatifleri düşünmek mecburiyetinde kalırlar. AyStarSoft, WTicaret E-Ticaret Projesi ile müşterilerine sunduğu E-Ticaret Hizmet çözümleri kapsamında, müşterilerinin ürünlerini Kredi Kartı ile satabilecekleri ödeme alternatifleri sunarak anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.  

Bu bağlamda, yaptığımı araştırmalar ve gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile çok ekonomik maliyetlerle, E-Ticaret Projelerimizde kullanılmak üzere Sanal Pos kullanı hizmetleri sunmaktayız. Tamamen yasal olan ve uluslar arası para transferi standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen bu ödeme alternatifleriyle hem ürün ve hizmet alan müşterileriniz, hemde siz kolayca satışlarınızı nakite çevirebilirsiniz. 

AyStarSoft olarak, çözüm ortaklığı geliştirdiğimiz finans kurumları ile ağır ticari prosedürler ve yüksek komisyon oranlarına muhatap olmadan kolayca entegre edilebilir Sanal Pos Ödeme sistemleri sunmaktayız. Tüm Yazılım ve E-Ticaret müşterilerimize Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet ile gerek bankalardan sanal pos hizmeti alamayan müteşebbistler, gerekse birden çok bankayla çalışamayan, farklı kredi kartlarına taksit opsiyonu sunamayan firmalar için anahtar teslimi çözümler üretiyoruz. 


Kurumumuz, bu hizmetin bir tarafı yada muhatabı değildir ve komisyon yada benzeri bir menfaat gözetmemektedir. Amacımız Türkiye de yaygınlaşmayan ancak kullanımı hem çok kolay hemde çok güvenli olan bu ödeme alternatiflerini müşterilerimizin kullanmasını sağlayarak Sanal Pos hizmeti kullananabiliyor olmasıdır. Tüm bunların yanında bu sistem Tüm E-Ticaret Hizmet müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmakta ve danışmanlık hizmetide yine ücretsiz olarak verilmektedir. 

Hem ürünlerinizi internet üzerinden satmak, hemde "Sanal Pos"unuzu ücretsiz olarak kullanmak için E-Ticaret Hizmet Paketlerimizi İnceleyinSanal Pos Kiralama, Online Ödeme Sanal Pos hizmetlerimiz ile ürünlerini satmak isteyen müteşebbistlere kolay ödeme alternatifleri sunuyoruz. Düşük maliyetlerle prosedüre takılmadan kolayca ödeme almanın keyfini yaşayın.