Web Tasarım İstanbul

Kurumunuzun İnternete açılan kapısı Web siteniz, her açıdan kimliğinizi, sektördeki konumunuzu ve vizyonunuzu simgeler. AyStar olarak sunduğumuz "WEB TASARIM İSTANBUL" projesi ile, İnternet Dünyasındaki yerinizi ve Vizyonunuzu güçlendiriyoruz.


Yalnızca Bir Web Sitesi Değil, İnternet Şubeniz Olsun

"Web Tasarım İstanbul" projemizi hazırlarken bakış açımız, size yalnızca bir Web Sitesi hazırlamak değil, Ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında tanıtan, günün 24 saati çalışan ve size hizmet eden bir İnternet Şubesi tahsis etmektir.


Yönetilebilir ve Güncellenebilir İçerik Sistemi

Web Tasarım çalışmalarımızda, geçmiş tecrübelerimizi bir araya getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz çözüm sunma gayretindeyiz. Bu bağlamda, Tüm projelerimizde Web sitenizin içeriğini kolayca yönetebileceğiniz bir kontrol paneli sisteminide kullanımınıza sunuyoruz.


Size Özel Özgün Projelendirme Web Tasarım İstanbul

Sunacağımız Web Otomasyonu, tamamıyla sizin ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanacak ve kullanımınıza sunulacaktır. Hiçbir hazır modül yada üçüncü parti kodlamalar kullanılmadan, Adan Zye tarafımızca hazırlanacak yazılım sistemi sayesinde, siz sisteme uymayacaksınız, sistemi size uygun hale getireceğiz.


Satış Sonrası Hizmet Desteği

Kurumumuz, bütçesi yada kapsamı fark etmeksizin tüm proje ve hizmetlerinin satış sonrası desteğini sunmaktadır. Web Tasarım yada Web Otomasyon sisteminiz tahsis edildikten sonra alt yapı yada kodlamalar ile ilgili talep edeceğiniz güncellemeler gayet makul maliyetlerle tarafımızca yapılacaktır. 

Güçlü Alt Yapı

Tüm Web Tasarım hizmeti sunduğumuz müşterilerimiz, tarafımızca yönetilen ve performans değerleri takip edilerek hizmet kalitesi ve sürekliliği sağlanan güçlü sunucularda yayın yapmaktadır. Böylelikle aldığınız hizmetin sürekli ve kesintisiz hale gelmesini sağlarız. Web Tasarım İstanbul projemiz ile İstanbulda bulunan müşterilerimize birebir görüşme ile projelendirme hizmeti sunuyor, Web Sayfalarınızın Tasarımlarıyla ilgili tüm detayları birlikte belirliyoruz.