E-Ticaret

"E-TİCARET" hizmetimiz olan WTicaret ile Web Siteniz ; Ürünleriniz ve hizmetlerinizi internet ortamında sunan, adeta bir pazarlama görevlisi gibi web sitenizi her ziyaret eden kişi ile ilgilenip tüm portföyünüzdeki ürünleri detaylarıyla anlatan, ödeme alternatifleri sunan, satış yapan, günün 24 saati açık bir E-Ticaret şubesi haline geliyor.

ÖRNEK E-TİCARETDoğanın bir kanunu olan Gelişim, günümüz ticaret hayatında da bir mecburiyet olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen gün biraz daha sınırlarını zorlayan iş dünyası, günün gerek ve gereksinimlerine ayak uydurulamadığı takdirde kimseye şanslı davranmıyor.

Esnaflık anlayışının miadını doldurmasıyla ortaya çıkan müteşebbislik kavramı, ticaret hayatını rekabete endekslemiştir. Artık, küçük ve orta ölçekli kurumlar bulundukları sokak ve dar vitrinleriyle ticari faaliyetlerini yürütemeyeceğini hisseder hale gelmiştir. Alternatif tanıtım yolları, reklam ve pazarlama teknikleriyle pazarda kendilerine yer edinmek isteyen müteşebbisler, doğal bir reaksiyon olarak kalite ve standartlarını da yükseltmiş, tüketicileri kendilerine yöneltmenin pek çok yolunu keşfetmiştir.

Bilişim ve İnternet Teknolojileri de bu alternatifler içerisinde en çok tercih edileni ve en hızlı sonuç getirenidir. Öyle ki, basit bir web sayfası doğru strateji ve planlama ile kurumun hedeflerini, vizyonunu ve gelirlerini tahmin edildiğinden çok daha yukarılara taşımaktadır. Kurumunuz hakkında bilgiler verdiğiniz, iletişim adreslerini belirttiğiniz web sayfaları tüketiciler için artık cazibesini yitirmiş çağın gerisinde kalarak ihtiyaçları karşılamaktan uzak hale gelmiştir.

Günümüzde pek çok kurum, faaliyetlerini hedef kitlelerine daha hızlı taşımak, ürün ve hizmetlerini detaylarıyla sunmak amacıyla bilişim ve internet teknolojilerinden istifade etmekte, web sayfalarını broşür olmaktan öteye taşıyarak interaktif hale getirmeye, geliştirmeye yönelmektedir. 

WTicaret Sistemi bu konuda size pek çok kolaylıklar sunar..

Bir E-Ticaret sistemi, kurulumu ve yönetimi oldukça meşakkatli olan ve teknik yeterlilik isteyen bir konudur. Bir E-Ticaret sistemi kurmak ve idame ettirmek istiyorsanız, yeterli derecede bir sunucu sistemine, ürünlerinizi pazarlayabilecek stabil ve sorunsuz bir yazılıma, müşterilerinizin bilgilerini koruyacak ve şifreleyecek bir güvenlik katmanına ihtiyacınız olacaktır. Üstelik böylesi komplike bir sistem için ciddi bir yatırım yapmalı, hem zaman hem para kaynağı ayırmalısınız.

WTicaret Entegre E-Ticaret sistemi sizi tüm bu iş yükünden ve maliyet kalemlerinden kurtarır.

Başvurunuzun değerlendirilmesiyle birlikte yalnızca 15 Dakika içerisinde kendi domaininiz (alan adınız) üzerinden yayın yapabileceğiniz şeklide hazır hale getirir. 


WTicaret E-Ticaret Hizmetleri İle İlgili Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin TıklayınızE-Ticaret çözümlerimiz ile ürünlerinizi internet üzerinden kolayca satışa sunabilirs, E-Ticaret dünyasının tüm avantajlarını tecrübe edebilirsiniz.