Entegrasyon Desteği

E-Ticaret hizmetimiz bünyesinde hizmet desteği olarak sunduğumuz Entegrasyon sistemimiz, müşterilerimizin ürün temin ettikleri firmaların ürün portföyünü ve stok bilgilerini güncel olarak kullanmalarını sağlar. 

Ürün temini gerçekleştirdiğiniz firmaların, ürün portföylerini kullanabilmeniz için size sunacağı veritabanı ile, ürünleri tek tek girmek ve stok bilgilerini sürekli güncellemek mecburiyetiniz ortadan kalkar. Entegrasyon sistemimiz bu işi belirli aralıklarla gerçekleştirerek binlerce ürünü resimleri, fiyat bilgileri ve açıklamaları ile E-Ticaret sisteminize etegre ederek kullanımınıza sunar. 

Sağladığımız Entegrasyon hizmeti, ürün temin ettiğiniz tedarikçi firmanın size sunacağı veritabanı ile sağlanmaktadır. Pek çok tedarikçi kurum, müşteri ve dağıtıcılarına bu alt yapıyı sunmakta ve ürünlerinin daha kolay satışa sunulmasını sağlamaktadır. Tedarikçi firmanızın size sunacağı veritabanı ile temin edeceğiniz ürünlerden arzu ettiklerinizi E-Ticaret Web Sitenize otomatik olarak yükleyebilirsiniz. 

Entegrasyon alt yapısı XML teknolojisi kullanılarak sağlanmaktadır. Tedarikçi firmanızın size sunacağı veritabanının XML yapısına uygun olması gerekmektedir. XML haricinde sunulan vertabanı için, kurumumuz özel olarak projelendirme gerçekleştirerek çözüm üretmektedir. E-Ticaret Entegrasyon hizmetimiz ile tedarikçi firmanızın ürünlerini kolayca E-Ticaret sitenize yükleyebilirsiniz.