Web Tasarım

Kurumunuzun İnternete açılan kapısı Web siteniz, her açıdan kimliğinizi, sektördeki konumunuzu ve vizyonunuzu simgeler. AyStarSoft sunduğu "Web Tasarım" ve İnteraktif Programlama hizmetleri ile, İnternet Dünyasındaki yerinizi ve Vizyonunuzu güçlendirir.


Yalnızca Bir Web Sitesi Değil, İnternet Şubeniz Olsun

Projelerimizi hazırlarken bakış açımız, size yalnızca bir Web Sitesi hazırlamak değil, Ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında tanıtan, günün 24 saati çalışan ve size hizmet eden bir İnternet Şubesi tahsis etmektir.


Yönetilebilir ve Güncellenebilir İçerik Sistemi

Web Tasarım çalışmalarımızda, geçmiş tecrübelerimizi bir araya getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz çözüm sunma gayretindeyiz. Bu bağlamda, Tüm projelerimizde Web sitenizin içeriğini kolayca yönetebileceğiniz bir kontrol paneli sisteminide kullanımınıza sunuyoruz.


Size Özel Özgün Projelendirme

Sunacağımız Web Otomasyonu, tamamıyla sizin ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanacak ve kullanımınıza sunulacaktır. Hiçbir hazır modül yada üçüncü parti kodlamalar kullanılmadan, A dan Z

ye tarafımızca hazırlanacak yazılım sistemi sayesinde, siz sisteme uymayacaksınız, sistemi size uygun hale getireceğiz.


Satış Sonrası Hizmet Desteği

Kurumumuz, bütçesi yada kapsamı fark etmeksizin tüm proje ve hizmetlerinin satış sonrası desteğini sunmaktadır. Web Tasarım yada Web Otomasyon sisteminiz tahsis edildikten sonra alt yapı yada kodlamalar ile ilgili talep edeceğiniz güncellemeler gayet makul maliyetlerle tarafımızca yapılacaktır. 

Güçlü Alt Yapı

Tüm Web Tasarım hizmeti sunduğumuz müşterilerimiz, tarafımızca yönetilen ve performans değerleri takip edilerek hizmet kalitesi ve sürekliliği sağlanan güçlü sunucularda yayın yapmaktadır. Böylelikle aldığınız hizmetin sürekli ve kesintisiz hale gelmesini sağlarız. 

Web Tasarım Standartlarını Yükseltiyoruz

Web Tasarım uzamnlık gerektiren bir iştir. Kaliteli ve yüksek niteliklere sahip bir Web Sitesi her zaman ilk bakışta anlaşılamayabilir. Ancak her zaman gözle görünmeyen bu teknik detaylar büyük dez avantajlar doğurabilir. Günümüzün teknolojik imkanları ile web siteleri artık yalnızca bilgisayarlardan görüntülenebilir olmaktan çıkmış, mobil cihazlar ile cebimize kadar girmiş durumdadır. Yeterli kalite ve teknik donanım ile hazırlanmamış bir Web Tasarım çalışması, farklı cihazlar ve tarayıcılar tarafından sağlıklı görüntülenemeyebilir ve kurumsal imajınıza gölge düşürebilir. 

Peki bir Web Tasarım çalışmasını kaliteli hale getiren nedir? Bu sorunun yanıtı, web tekniklerinin global standartlarında gizlidir. Her zaman gözle görünmeyen ancak fevkalade öneme sahip bu teknik ayrıntılar web sitenizin gerçek gücünü teşkil eder. Bu standartlara uyumluluğunuz gelişen teknolojileri destekleyen cihazlar ve platformlar üzerindeki performansınızı doğrudan etkiler. AyStarSoft, geliştirdiği Web Tasarım projelerinde standart kabul edilen tüm teknik uyumluluklara sahip projeler üretir. 
 

Web Tasarım'da HTML5 Gücü!

Web Tasarım çalışmanızın en temel güç unsuru şüphesiz kodlama tekniğidir. Yaklaşık 25 yıllık aktif geçmişe sahip olan Web Teknolojileri, son birkaç yıl içinde yeni bir ivme yakalayıp tüm teknik karmaşaları sona erdirmek amacıyla yeni ve güçlü bir dil geliştirmiştir. Hali hazırda en güçlü ve en güncel kodlama tekniği olarak karşımıza çıkan HTML5, Web Sitenizin en temel güç unsuru haline gelmiştir. Henüz çok yeni olmasının yanında teknik donanımı ile fevkalade avantajlar sunan HTML5, Web Tasarım çalışmalarının zirve noktası olarak kabul edilir.

HTML5 tekniği, henüz çok yeni olmasının yanında fevkalade güçlü ve uyum sağlanması bir okadar zorlu bir kodlama tekniği olarak karşımıza çıkar. Elbette bu teknik zorluk, doğru orantılı olarak önemli bir avantaj sağlamaktadır. HTML5 ile geliştirilen Web Tasarım projeleri HTML5 standartlarına uyum sağlamak zorunda olan tüm tarayıcılar tarafında stabil ve hatasız olarak görüntülenebilme olanağı sağlar. Tüm bu teknik ayrıntıların dışında ise fevkalade bir avantaj sağlamaktadır ki; O da Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarına yadsınamaz bir önceliğe sahip olmanızdır.

Web Tasarım Demek SEO Demek

Bize göre Web Siteniz internetteki şubeniz demektir. İnternetteki bu güçlü şubenizin potansiyel müşteriler ve ziyaretçileriniz için uğrak bir nokta haline gelebilmesi için ise en önemli done şüphesiz arama motorlarıdır. Günümüzde giderek artan Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) rekabeti internet aramalarında üst sıralarda yer alabilme şansını giderek daha zorlu hale getirmektedir. AyStarSoft sunduğu Web Tasarım çalışmaları ile Web Sitenizin arama motorlarındaki önceliğini güçlendirmek için büyük bir avantaj sağlar. Geliştirdiğimiz tüm Web Tasarım çalışmalarında arama motorlarının web sitenizi daha kolay tarayabilmesi ve önceliklendirebilmesi için ihtiyaç duyacağınız tüm teknik donanıma sahip olursunuz. 

Sunduğumuz SEO uyumluluğu ile tüm sayfa ve içeriklerinizi müstakil birer kelime hedefleme ile web sayfanızda yayınlama olanağı bulursunuz. Arama motorları için büyük öneme sahip olan sayfa başlığı (Title), sayfa açıklaması (Description), anahtar kelimeler (Keywords) tanımlamalarını tanımlama imkanına sahip olursunuz. Her bir içeriğiniz için ayrı ve müstakil tanımlamalar yaparak içeriklerinizin arama sonuçlarında üst sıralarda görüntülenebilmesi mümkün olur. Sunduğumuz Web Tasarım çalışmaları ile ayrıca bir Seo hizmeti almanıza gerek kalmaz.

Web Tasarımınız W3C ile %100 Uyumlulu 

AyStarSoft, sunduğu Web Tasarım çalışmalarında teknik alt yapı ve yeterliliğe büyük önem gösterir. Web Sayfanızın teknik gücünü temsil eden en temel unsur web kodlama tekniklerine uyumluluğunuzdur. Web kodlama tekniklerinin standartlarını oluşturmakta olan W3 Konsorsiyumu bu alanda en önemli ölçeklerden biridir. Günümüzde yayında bulunan web sitelerinin yalnızca %2'si W3 standartlarına uygunluk arz edebilmektedir. 

W3C uyumluluğu, web kodlama standartlarınızın kalitesini teşkil eden en temel unsur olarak karşımıza çıkar. W3 standartlarına uyumlu bir web siteniz var ise bu uyumluluk size farklı tarayıcılar ve cihazlarda stabil görüntülenme imkanı sağlar. Bunun yanında ise en büyük avantajı şüphesiz arama motorları üzerindeki etkisidir. W3 standartlarına uyumlu web siteleri tüm arama motorları tarafından önceliklendirilir ve SEO tarafında fevkalade bir avantaja sahip olmanızı sağlar. 

En İyisi İçin Çalışıyoruz

AyStarSoft, gerçekleştiridiği Web Tasarım projelerinde zirve noktasını hedefler. Teknik yeterlilik ve kalite bakımından ulaşılabilecek en yüksek noktada projeler geliştirmeyi hedef edinen kurumumuz, her projesini bu hedef doğrultusunda geliştirir ve teslim eder. Çünkü biz en iyisi için çalışıyoruz ve müşterilerimizin en iyisini hakettiğine inanıyoruz.


 Web Tasarım çalışmalarımızda, geçmiş tecrübelerimizi bir araya getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz çözüm sunma gayretindeyiz. Bu bağlamda, Tüm projelerimizde Web sitenizin içeriği