Kurumsal Web Tasarım

Kurumunuzun İnternete açılan kapısı Web siteniz, her açıdan kimliğinizi, sektördeki konumunuzu ve vizyonunuzu simgeler. AyStar sunduğu "Kurumsal Web Tasarım" ve İnteraktif Programlama hizmetleri ile, İnternet Dünyasındaki yerinizi ve Vizyonunuzu güçlendirir.


Yalnızca Bir Web Sitesi Değil, İnternet Şubeniz Olsun

Projelerimizi hazırlarken bakış açımız, size yalnızca bir Web Sitesi hazırlamak değil, Ürün ve hizmetlerinizi internet ortamında tanıtan, günün 24 saati çalışan ve size hizmet eden bir İnternet Şubesi tahsis etmektir.


Yönetilebilir ve Güncellenebilir İçerik Sistemi

Kurumsal Web Tasarım çalışmalarımızda, geçmiş tecrübelerimizi bir araya getirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam ve eksiksiz çözüm sunma gayretindeyiz. Bu bağlamda, Tüm projelerimizde Web sitenizin içeriğini kolayca yönetebileceğiniz bir kontrol paneli sisteminide kullanımınıza sunuyoruz.


Size Özel Özgün Projelendirme

Sunacağımız Web Otomasyonu, tamamıyla sizin ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanacak ve kullanımınıza sunulacaktır. Hiçbir hazır modül yada üçüncü parti kodlamalar kullanılmadan, Adan Zye tarafımızca hazırlanacak yazılım sistemi sayesinde, siz sisteme uymayacaksınız, sistemi size uygun hale getireceğiz.


Satış Sonrası Hizmet Desteği

Kurumumuz, bütçesi yada kapsamı fark etmeksizin tüm proje ve hizmetlerinin satış sonrası desteğini sunmaktadır. Kurumsal Web Tasarım yada Web Otomasyon sisteminiz tahsis edildikten sonra alt yapı yada kodlamalar ile ilgili talep edeceğiniz güncellemeler gayet makul maliyetlerle tarafımızca yapılacaktır. 

Güçlü Alt Yapı

Tüm Kurumsal Web Tasarım hizmeti sunduğumuz müşterilerimiz, tarafımızca yönetilen ve performans değerleri takip edilerek hizmet kalitesi ve sürekliliği sağlanan güçlü sunucularda yayın yapmaktadır. Böylelikle aldığınız hizmetin sürekli ve kesintisiz hale gelmesini sağlarız. Kurumsal Web Tasarım hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize güçlü, yüksek kalitede Web Tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz Web Tasarım hizmeti ile Web Siteniz vizyonunuzu dahada güçlendirecek.