Sunucu Yönetim Danışmanlığı

İnternet Teknolojilerinin hayatımıza girmesiyle boyut değiştiren iş hayatı verilerin muhafazası, İnternet mecrası üzerinden ulaşalabilirliği ve sürekliliği gibi konularda önemli ihtiyaçlar ortaya çıkartmaktadır. Bu ihtiyaçların çözüm noktasında Sunucu Sistemleri bulunmaktadır .

Sunucu Sistemleri, verilerinizin internet ortamında sürekli olarak ulaşılabilir olmasını, söz konusu verilerin tek merkezde toplanmasını ve muhtelif risklere karşı veri güvenliğini sağlaması açısından oldukça önemli bir çözüm alternatifidir. Ancak Sunucu Sistemlerinin yönetimide bir okadar riskli ve yeterlilik gerektiren bir konu olarak karşımıza çıkar. 

AyStarSoft, sunduğu Sunucu Yönetim Danışmanlığı ile Sunucu Sistemleri üzerinden çalışan müşterilerinin alt yapılarının yönetimi, idamesi, verilerin yedeklenmesi, art niyetli teşebbüslere karşı güvenliğinin sağlanması gibi konularda tek merkezden çözüm alternatifi sunmaktadır.

Gerek Network üzerinde yayın yapan yerel kaynak sunucuları, gerekse İnternet üzerinden anonim yayın yapan sunucular (Web, Mail, Hosting, v.b.) üzerlerindeki işlem yükü nedeniyle hata kaldırmayan sistemlerdir. Kurumumuz, geçmiş tecrübeleri ve güncel uygulamalar üzerindeki yetkinliği ile Sunucu Sistemlerinizin Yönetim Danışmanlığını üstlenerek aklınızın işinizde olmasını sağlar.  Sunucu Yönetim Danışmanlığı hizmetimiz ile uygulama sunucularınızın sürekliliğini sağlıyoruz.