Firma Profilimiz

AyStar Yazılım, ülkemizdeki sektörel Ticari Yazılım ve Web ortamlı lansman (Web Tasarım & Programlama) ihtiyaçlarını karşılamak üzere, Ar-Ge ve Proje çalışmaları yürütmektedir. 

Kurumumuz Asal faaliyet alanı Yazılım ve Network Teknolojileridir. Gerek İşletim sistemi tabanlı (Windows, Linux) ticari yazılımlar, gerek sunucu yönetim sistemleri (Windows Server, Linux Server) gerekse İnteraktif Yazılımlar (asp, php, perl) üzerine ticari ihtiyaçlara yönelik yazılım alternatifleri sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz, bünyemizde geliştirdiğimiz yazılımlarımız ve çalışmalarımızın ürünüdür.

Vizyonumuz

Biliyoruz ki ülkemiz, gelişen çağın gereklerine ayak uyduran, yeniliği ve gelişimi prensip edinmiş kurumlar ile büyüyebilir. Bu aşamada da Bilişim Teknolojilerine daha fazla ihtiyaç duyarız. Her geçen gün kendini yenileyen küresel ekonomi, dinamizmi olmazsa olmaz bir kural haline getirmiştir. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına daha hızlı, daha kolay ulaşılabilir ve en az zamanda hitap etmelisiniz. 

AyStar Yazılım hizmetleri, size ihtiyaç duyduğunuz Dinamizmi sağlayacak Yazılım Çözümleri sunmayı amaç edinmiştir. Tüm mesaisini bu ihtiyaçlarınıza karşılayacak Yazılım Çözümleri üretmeye ayırmıştır.
AyStarSoft Firma Profilimiz, Kurumsal ve iletişim bilgilerimiz.